გუნდი

მასწავლებლები

ცოტნე დადიანი
ცოტნე დადიანი ფიზიკა
თეონა გელაშვილი
თეონა გელაშვილი ჩინური ენა
შაკო ჩხეიძე
შაკო ჩხეიძე საზოგადოებრივი მეცნიერებები
ელენე კაკაბაძე
ელენე კაკაბაძე ქართული
ნინო გოგიჩაიშვილი
ნინო გოგიჩაიშვილი ფრანგული ენა
გივიკო კვირიკაშვილი
გივიკო კვირიკაშვილი დამრიგებელი
ხატია კაჭარავა
ხატია კაჭარავა დამრიგებელი
სალომე წულაია
სალომე წულაია დამრიგებელი
ნიკა ხუნჯუა
ნიკა ხუნჯუა მათემატიკა
ელენე სადრაძე
ელენე სადრაძე ინგლისური ენა
ნინო მანველიშვილი
ნინო მანველიშვილი ინგლისური ენა
ნინო ლომსაძე
ნინო ლომსაძე მათემატიკა
დავით ტორუა
დავით ტორუა კომპიუტერული აზროვნება
თამარელა არჩვაძე
თამარელა არჩვაძე კომპიუტერული აზროვნება
ეთი მოსულიშვილი
ეთი მოსულიშვილი დამრიგებელი
ილია სიმონიანი
ილია სიმონიანი სპორტი
მაია ევსია
მაია ევსია დამრიგებელი
ლიკა ჭანუყვაძე
ლიკა ჭანუყვაძე ქართული
ხათუნა ბაკურაძე
ხათუნა ბაკურაძე ხელოვნება
ანნა ტოპეშაშვილი
ანნა ტოპეშაშვილი დამრიგებელი
მარიამ მატუა
მარიამ მატუა დამრიგებელი
ანა წულაია
ანა წულაია საზოგადოებრივი მეცნიერებები
ანა ნიკოლეიშვილი
ანა ნიკოლეიშვილი ფიზიკა
დემეტრე ნარსია
დემეტრე ნარსია ქიმია
ნადეჟდა პომიკალოვა
ნადეჟდა პომიკალოვა ბუნებისმეტყველება
დავით ხინთიბიძე
დავით ხინთიბიძე დამრიგებელი
მარიამ ბენაშვილი
მარიამ ბენაშვილი დამრიგებელი
თეა რობერტსი
თეა რობერტსი სპორტი
თამარ მკალავიშვილი
თამარ მკალავიშვილი ინგლისური ენა
მარიამ კუტუბიძე
მარიამ კუტუბიძე ქართული
ლექსო ბახტაძე
ლექსო ბახტაძე დამრიგებელი
ნინო სამხარაძე
ნინო სამხარაძე მათემატიკა
გიორგი კერძაია
გიორგი კერძაია მათემატიკა
თეო გლურჯიძე
თეო გლურჯიძე დამრიგებელი
ელენე გაჩეჩილაძე
ელენე გაჩეჩილაძე კომპიუტერული აზროვნება
ნინიკო ქანთარია
ნინიკო ქანთარია ქართული
თამუნა ჭუმბურიძე
თამუნა ჭუმბურიძე კომპიუტერული აზროვნება
ლიკა იაშვილი
ლიკა იაშვილი დამრიგებელი
ამირან ტაბიძე
ამირან ტაბიძე კომპიუტერული აზროვნება
თორნიკე ჭელიძე
თორნიკე ჭელიძე ქართული
ნათია ბეჟანიძე
ნათია ბეჟანიძე დამრიგებელი
ია დოჭვირი
ია დოჭვირი ქართული
ლიზა ლაცაბიძე
ლიზა ლაცაბიძე ბუნებისმეტყველება
მარიამ ღურწკაია
მარიამ ღურწკაია ქართული
თამუნა მაჭარაშვილი
თამუნა მაჭარაშვილი საზოგადოებრივი მეცნიერებები
ნინო მანწკავა
ნინო მანწკავა დამრიგებელი
მაია ჩხეიძე
მაია ჩხეიძე მუსიკა
შორენა ადუაშვილი
შორენა ადუაშვილი მათემატიკა
მაშო კვარაცხელია
მაშო კვარაცხელია დამრიგებელი
სოსო გოგიჩაიშვილი
სოსო გოგიჩაიშვილი მათემატიკა
მაიკო იმნაიშვილი
მაიკო იმნაიშვილი ბუნებისმეტყველება
ეკა გურგენიძე
ეკა გურგენიძე ინგლისური ენა
გვანცა დემეტრაშვილი
გვანცა დემეტრაშვილი გერმანული ენა
ეთერ ბუხრაშვილი
ეთერ ბუხრაშვილი მუსიკა
ანა დარციმელია
ანა დარციმელია ქართული
ანა დარახველიძე
ანა დარახველიძე დამრიგებელი
ნინო სიხარულიძე
ნინო სიხარულიძე ქართული
მაია ლორთქიფანიძე
მაია ლორთქიფანიძე ქართული
ნინო ქანთარია
ნინო ქანთარია ინგლისური ენა
გიორგი ნებიერიძე
გიორგი ნებიერიძე ბიოლოგია

ადმინისტრაცია

ლაშა ტყეშელაშვილი
ლაშა ტყეშელაშვილი დირექტორი
ანამარია სუხიტაშვილი
ანამარია სუხიტაშვილი ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი
თეა შარვაძე
თეა შარვაძე ადმინისტრაციის მენეჯერი
ეკატერინე  სლოვინსკი
ეკატერინე სლოვინსკი აკადემიური პროგრამის კონსულტანტი
სოფო გიორგაძე
სოფო გიორგაძე პროექტების მენეჯერი
სალომე სანადირაძე
სალომე სანადირაძე ფსიქოლოგი