გუნდი

მასწავლებლები

თეონა გელაშვილი
თეონა გელაშვილი ჩინური ენა
თეო ივაშჩენკო
თეო ივაშჩენკო საზოგადოებრივი მეცნიერებები
შაკო ჩხეიძე
შაკო ჩხეიძე საზოგადოებრივი მეცნიერებები
ნინო გოგიჩაიშვილი
ნინო გოგიჩაიშვილი ფრანგული ენა
ელენე ჯაყელი
ელენე ჯაყელი ხელოვნება
თამარ ელბაქიძე
თამარ ელბაქიძე გერმანული ენა
ელენე სადრაძე
ელენე სადრაძე ინგლისური ენა
ნიკა ხუნჯუა
ნიკა ხუნჯუა მათემატიკა
ნინო მანველიშვილი
ნინო მანველიშვილი ინგლისური ენა
სალომე კახურაშვილი
სალომე კახურაშვილი იოგა
ეთი მოსულიშვილი
ეთი მოსულიშვილი დამრიგებელი
მარიამ მატუა
მარიამ მატუა დამრიგებელი
ლიკა ჭანუყვაძე
ლიკა ჭანუყვაძე ქართული
დავით ხინთიბიძე
დავით ხინთიბიძე დამრიგებელი
თამთა კონჯარია
თამთა კონჯარია ბუნებისმეტყველება
თამარ მკალავიშვილი
თამარ მკალავიშვილი ინგლისური ენა
მარიამ კუტუბიძე
მარიამ კუტუბიძე ქართული
გიორგი კერძაია
გიორგი კერძაია მათემატიკა
ელენე გაჩეჩილაძე
ელენე გაჩეჩილაძე კომპიუტერული აზროვნება
ნინიკო ქანთარია
ნინიკო ქანთარია ქართული
თამუნა ჭუმბურიძე
თამუნა ჭუმბურიძე კომპიუტერული აზროვნება
ნათია ხასაია
ნათია ხასაია სპორტი
ელენე კაკაბაძე
ელენე კაკაბაძე ქართული
ამირან ტაბიძე
ამირან ტაბიძე კომპიუტერული აზროვნება
თორნიკე ჭელიძე
თორნიკე ჭელიძე ქართული
ნათია ბეჟანიძე
ნათია ბეჟანიძე დამრიგებელი
ია დოჭვირი
ია დოჭვირი ქართული
ლიზა ლაცაბიძე
ლიზა ლაცაბიძე ბუნებისმეტყველება
მარიამ ღურწკაია
მარიამ ღურწკაია კომპიუტერული აზროვნება
თამუნა მაჭარაშვილი
თამუნა მაჭარაშვილი საზოგადოებრივი მეცნიერებები
ნინო მანწკავა
ნინო მანწკავა დამრიგებელი
მაია ჩხეიძე
მაია ჩხეიძე მუსიკა
შორენა ადუაშვილი
შორენა ადუაშვილი მათემატიკა
მაშო კვარაცხელია
მაშო კვარაცხელია დამრიგებელი
სოსო გოგიჩაიშვილი
სოსო გოგიჩაიშვილი მათემატიკა
მაიკო იმნაიშვილი
მაიკო იმნაიშვილი ბუნებისმეტყველება
ეკა გურგენიძე
ეკა გურგენიძე ინგლისური ენა
გვანცა დემეტრაშვილი
გვანცა დემეტრაშვილი გერმანული ენა
ეთერ ბუხრაშვილი
ეთერ ბუხრაშვილი მუსიკა
ანა დარციმელია
ანა დარციმელია ქართული
ანა დარახველიძე
ანა დარახველიძე დამრიგებელი
ნინო სიხარულიძე
ნინო სიხარულიძე ქართული
მაია ლორთქიფანიძე
მაია ლორთქიფანიძე ქართული
ნინო ქანთარია
ნინო ქანთარია ინგლისური ენა
ხათუნა ბაკურაძე
ხათუნა ბაკურაძე ხელოვნება
გიორგი ნებიერიძე
გიორგი ნებიერიძე ბიოლოგია

ადმინისტრაცია

ლაშა ტყეშელაშვილი
ლაშა ტყეშელაშვილი დირექტორი
ანამარია სუხიტაშვილი
ანამარია სუხიტაშვილი ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი
თეა შარვაძე
თეა შარვაძე ადმინისტრაციის მენეჯერი
ეკატერინე  სლოვინსკი
ეკატერინე სლოვინსკი აკადემიური პროგრამის კოორდინატორი
სოფო გიორგაძე
სოფო გიორგაძე პროექტების მენეჯერი
სალომე სანადირაძე
სალომე სანადირაძე ფსიქოლოგი